40 Sayıdır Sizinleyiz!

40 Sayıdır Sizinleyiz!

Lubricant World – Madeni Yağ Dünyası olarak 40. sayıya ulaşmanın heyecanı içindeyiz.

2016 yılında dünya genelinde madeni yağ sektörüne hitap eden 3 dergiden biri olarak yayın hayatımıza başladık.

Geçen zamanda sizlerin ilgisi ve desteğiyle sektörümüzün sesi olmayı başardık ve Türk sanayisini temsil eden yayın organlarından biri hâline geldik.

2 ayda bir Türkçe ve İngilizce yayın yapan dergimiz; madeni yağ sektörünü teknik, akademik ve yasal konularda bilgilendiren, yeni ürün ve teknolojilerden haberdar eden bir misyon üstlendi.

Sektörün nabzını tutan haber ve yayınlarımız, firma yöneticilerinin ve profesyonellerin vizyonunu genişleterek onlara yeni iş fırsatları sundu.

7 yıla uzanan yayın yolculuğumuzda dijital mecraları da önemsedik ve bu alanda da kendimizi geliştirdik. Web sitemiz, sosyal medya hesaplarımız ve dijital platformlardaki varlığımızla erişim gücümüzü genişlettik ve okur sayımızı hızla arttırdık.

Bugün 50’ye yakın ülkede abonesi bulunan, ulusal ve uluslararası sektörel fuarların medya partnerliklerini üstlenen ve sektör profesyonelleri tarafından ilgiyle takip edilen bir medya gücü olmanın gururunu yaşıyor ve mutluluğumuzu sizlerle paylaşıyoruz.

Madeni yağ sektöründen aldığımız güçle uzun yıllar daha başarılı çalışmalara imza atacak ve sektörün buluşma noktası olmaya devam edeceğiz.

Dün olduğu gibi bugün de şirketinizin iletişim stratejisine uygun iş birliği modellerimizle sesinizi dünyaya duyurmaya ve sizi daha geniş pazarlarda hedef kitlenizle buluşturmaya hazırız.

Yeni sayılarda görüşmek üzere…

Madeni Yağ Dünyası – Lubricant World 

8.01.2023 10:00:00

Bizden Haberler - Son Eklenen Haberler

40 Sayıdır Sizinleyiz!

40 Sayıdır Sizinleyiz!

Lubricant World – Madeni Yağ Dünyası olarak 40. sayıya ulaşmanın heyecanı içindeyiz. 2016 yılında dünya genelinde madeni yağ sektörüne hitap eden ...

8.01.2023 10:00:00